Dzień Przedszkolaka 2025!
22 Września 2025
W piątek, 19 września 2025 roku, w naszym przedszkolu obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Został on ustanowiony przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej w 2013 roku, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju dzieci.
Dzieci ze starszych grup: "Gumisie", "Kotki", "Żabki" i "Smerfy" przygotowały się do tego dnia bardzo starannie. Dzielnie ćwiczyły piosenki, a także ubrały odpowiednie stroje zgodne z nazwą grupy. Młodsze dzieci z niecierpliwością czekają jeszcze na swoje Pasowanie na Przedszkolaka, które odbędzie się w październiku. Jednak tego dnia również miały swoje chwile radości - każdy maluszek otrzymał pamiątkowy medal Dzielnego Przedszkolaka, który przypominał, że są ważną częścią naszej społeczności. We wszystich salach rozbrzmiewała muzyka, a wspólne zabawy sprawiły, że każdy mógł poczuć się wyjątkowo. Były tańce i zabawy ruchowe, a także prace plastyczne nawiązujące do przedszkola.
To był wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i integracji. Wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że bycie przedszkolakiem to wielka przygoda!
Zdjęcia dostępne w galeriach grup.
Magda Kiełbasa
